Cont_top Cont_bottom

06-26 2012

Kontakt

Dodano Sipak Marek godz. 15:21


 

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

87-200 Wąbrzeźno
ul. Wolności 44

tel. 56  688-24-50 do 57, wew. 103, 109, 136, 167, 170

tel. kom. 531063555, 533198565
fax. 56 688-24-50 do 57, wew. 170 (PCPR)

    56 688-27-59 (Starostwo Powiatowe)

NIP: 878-15-70-184

e-mail: pcpr@wabrzezno.pl

Numery telefonów: 

  • wew. 170 - Kierownik - mgr Justyna Przybyłowska, pokój nr 202,

e-mail: jprzybylowska@pcprwabrzezno.pl

  • wew. 103 - Powiatowy Zespół d/s Orzekania o Niepełnosprawności, pokój nr 21

- mgr Romana Wzorek - starszy inspektor - Przewodnicząca Powiatowego Zespołu, 

e-mail: rwzorek@pcprwabrzezno.pl

- mgr Magdalena Zygnarowska – podinspektor, e-mail: mzygnarowska@pcprwabrzezno.pl

  • wew. 109 - rehabilitacja społeczna, pokój nr 27

- mgr Joanna Paczkowska - starszy inspektor ds. rehabilitacji,

e-mail: jpaczkowska@pcprwabrzezno.pl

- Martyna Brodowska – aspirant pracy socjalnej, e-mail: mbrodowska@pcprwabrzezno.pl

  • wew. 167 – piecza zastępcza, pokój nr 203

- Tomasz Turbak - specjalista pracy socjalnej, e-mail: tturbak@pcprwabrzezno.pl

- mgr Marta Olszewska - pracownik socjalny, e-mail: molszewska@pcprwabrzezno.pl

- mgr Katarzyna Derkowska – pracownik socjalny, e-mail: kderkowska@pcprwabrzezno.pl

 

       • wew. 136 – koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej, pokój nr 204

 

- mgr Paulina Wiewiór-Guściora – młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

- mgr Beata Łukaszewska – młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej,

e-mail: blukaszewska@pcprwabrzezno.pl

- mgr Magdalena Kamińska – młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej,

e-mail: mkaminska@pcprwabrzezno.pl

 

wew. 136 – fundusze unijne, pomoc środowiskowa, pokój nr 204

 

- mgr Joanna Krause - podinspektor - doradca ds. osób niepełnosprawnych,

e-mail: jkrause@pcprwabrzezno.pl

 

GODZINY PRACY:

poniedziałek/środa/czwartek - godz. 7:30 - 15:30

wtorek - godz. 7:30 - 16:30

piątek - godz. 7:30 - 14:30

Załączniki

Wersje artykułu

NR TYTUŁ DATA AUTOR
6 Kontakt 2014-07-21 10:42:11 Sipak Marek
5 Kontakt 2014-07-21 10:40:59 Sipak Marek
4 Kontakt 2014-07-21 10:38:07 Sipak Marek
3 Kontakt 2012-06-27 08:41:42 Sipak Marek
2 Kontakt 2012-06-26 15:22:01 Sipak Marek
1 Kontakt 2012-06-26 15:21:20 Sipak Marek